Pocztówki prosto z serca - Ella Griffin

liter

Autorka: Ella Griffin
Tytuł: Pocztówki prosto z serca
Wydawnictwo:


Już dawno nie czytałam tak żywej i pełnej zwrotów akcji książki z serii tych, skierowanych do kobiet. Z reguły książki kwalifikujące się do "literatury kobiecej" są bardzo przewidywalne i kończą się dobrze. "Pocztówki prosto z serca" też kończą się dobrze, ale zupełnie nie w taki sposób jak od początku zakłada czytelnik.

Książka to historia dwóch par. Saffy ma wszystko. Idealną prace, w której się spełnia i idealnego chłopaka. Do pełni szczęścia brakuje jej ojca, którego nigdy nie poznała i narzeczonego..Z tym drugim jest pewien problem bowiem Greg nie chce zmieniać swojego życia i żenić się z Saffy.

Z Jenn i Conorem sprawa ma się inaczej. To Jenn nie chce wyjść za Conora, a Conor znudzony swoją dotychczasowym etatem w szkole postanawia spełnić swoje marzenia i napisać książkę. Niestety Jenn obawia się tego jak kariera pisarza wpłynie na całą ich rodzinę.
Wkrótce życie obu par diametralnie się zmieni. Sekrety, zdrady, nieudane kariery i miłość..wszystko się skomplikuje.

"Pocztówki prosto z serca" to opowieść nie tylko o miłości. To także walka o każdy dzień, o przetrwanie, o pieniądze, przyjaźń i o bliskich.
Jak już wspomniałam dawno nie czytałam tak żywej książki. Z każda stroną wszystko się zmienia. Gdy już zakładałam, że pomiędzy Gregiem a Saffy wszystko będzie dobrze, autorka zaskakiwała nagle niespodziewanym zwrotem akcji. Żywa fabuła, wyraziści bohaterowie oraz mnóstwo kłamstw i sekretów sprawiają, że książkę trudno odłożyć.
Jeżeli macie ochotę na lekką książkę, która mimo przeciwności losu kończy się dobrze, to ta będzie idealna. Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka