Mój szkolny kalendarz - Katarzyna Aronowicz


Autorka: Katarzyna Aronowicz
Tytuł: Mój szkolny kalendarz
Wydawnictwo:

Jestem pewna, że większość Waszych pociech zna zwierzątka z serii książek: "Zaopiekuj się mną". Teraz każde dziecko może mieć swoich ulubionych bohaterów w szkolnym kalendarzu!

"Mój szkolny kalendarz" dedykowany jest raczej do dziewczynek, ale spokojnie można go także podarować chłopcu jeżeli lubi pisać różne rzeczy. Ten kalendarz, to nie tylko miejsce, w którym Wasze dziecko może wpisać plan lekcji lub czekające go klasówki. To bardziej pamiętnik, gdzie jest miejsce na zdjęcie dziecka, na uzupełnienie rubryki: ulubione, na zdjęcia jego najlepszych przyjaciół i tak dalej.

Wszystkie strony są bardzo kolorowe i bajkowe. Z przyjemnością się kalendarz otwiera i podejrzewam, że gdy dziecko taki otrzyma już się z nim nie rozstanie.
W środku dziecko może nie tylko wklejać, wypisywać, rysować czy planować! Ma także kalendarz na cały rok, może poczytać horoskop, jest też coś dla miłośników serii Zaopiekuj się mną, czyli kącik z ciekawostkami jak opiekować się swoimi pupilami. Jest także tajna metoda na szyfrowanie sekretów oraz coś ekstra! Naklejki na zeszyty z kotkami i pieskami:)
Taki kalendarz to absolutna konieczność!
Polecam:)
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka