Podarunek - Richard Paul Evans

Autor: Richard Paul Evans
Tytuł: Podarunek
Wydawnictwo:
Życie Natana całkowicie zmienia się w pewien śnieżny wieczór, gdy na lotnisku podczas śnieżycy poznaje Addison i jej śmiertelnie chorego syna Collina. Nic nie wskazuje na to aby ta znajomość coś zmieniła w życiu tych trojga ludzi, a jednak jest inaczej.
Natan cierpi na syndrom Tourett'a i być może dlatego tak dobrze od razy dogaduje się z małym Collinem, który prócz tego, że jest chory ma także wyjątkowy dar.

Addison uwięziona z synem na lotnisku nie ma się gdzie podziać, Natan natomiast postanawia odstąpić kobiecie swój apartament. Tak zaczyna się ich niepozorna znajomość, która całkowicie zmieni ich życie. Początkowa nieufność zmieni się na fascynację, a samotność zostanie zastąpiona przyjaźnią i oddaniem.
Jest też podarunek. Podarunek może dostać każdy, kogo Collin ma ochotę nim obdarzyć. Niestety robi to swoim kosztem, powodując postęp swojej choroby...
Czy ktoś otrzyma niezwykły prezent?

Richard Evans kolejny raz pokazał, że potrafi oczarować czytelnika. Przepiękna historia, która do samego końca wyciska łzy i na długo pozostaje w czytelniku.
"Podarunek" to książka idealna na okres przedświąteczny i jeżeli macie zwyczaj czytania tego typu książek przed świętami Bożego Narodzenia, to ten tytuł musi się tam znaleźć obowiązkowo. Natanowi święta od zawsze źle się kojarzyły. Święta spędzone z Addison wszystko zmieniają, a mężczyzna otrzymuje nadzieję i wspomnienia oraz mnóstwo radosnych chwil. Czytelnik razem z Natanem, Addison i Collinem przeżyje niezwykłe chwile oraz zmieni swoje życie i priorytety.
Polecam!


Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka