Pretty Little Liars. Pożądane - Sara ShepardAutorka: Sara Shepard
Tytuł: Pretty Little Liars. Pożądane
Wydawnictwo:

Myśleliście, że to koniec? Że sprawa Ali rozwiązała się na dobre w siódmej części głośnej serii o kłamczuchach? Nic bardziej mylnego. Tom ósmy obfituje w same niespodzianki.
Morderca Ali siedzi w więzieniu, a życie w Rosewood powoli wraca do normy. Emily, Spencer, Aria oraz Hanna układają swoje życie na nowo, chcąc zapomnieć o tym co się wydarzyło. I może by im się to udało gdyby nie konferencja prasowa, którą organizują rodzice zamordowanej Ali...

Ta wiadomość spada na miasteczko Rosewood jak grom z jasnego nieba. Przez lata DiLaurentsowie ukrywali mroczną tajemnicę, która kolejny raz zmieni życie czterech przyjaciółek w piekło, o którym trudno będzie im zapomnieć...

"Pożądane" to już ósmy tom, a czytelnik nadal chce więcej i więcej. Zaskakujące jest to, że każda kolejna część jest coraz bardziej zagmatwana i ma sens! Trudno jest napisać serię książek, gdzie każdy kolejny tom będzie zaskakiwał czytelnika, a sam autor nie będzie się gubił w tym co pisał. Musicie przyznać, że cała seria "Pretty Little Liars" jest chyba najbardziej zagmatwaną i tajemniczą serią dla młodzieży.
"Pożądane" wyjaśniają sprawę morderstwa Ali i kończąc nawet będziecie znali mordercę. Ale to nie koniec tajemnic, bo w kolejnej części, kolejne tajemnice:)
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka