Mój szkolny kalendarz - Katarzyna Aronowicz


Autorka: Katarzyna Aronowicz
Tytuł: Mój szkolny kalendarz
Wydawnictwo:

Jestem pewna, że większość Waszych pociech zna zwierzątka z serii książek: "Zaopiekuj się mną". Teraz każde dziecko może mieć swoich ulubionych bohaterów w szkolnym kalendarzu!

"Mój szkolny kalendarz" dedykowany jest raczej do dziewczynek, ale spokojnie można go także podarować chłopcu jeżeli lubi pisać różne rzeczy. Ten kalendarz, to nie tylko miejsce, w którym Wasze dziecko może wpisać plan lekcji lub czekające go klasówki. To bardziej pamiętnik, gdzie jest miejsce na zdjęcie dziecka, na uzupełnienie rubryki: ulubione, na zdjęcia jego najlepszych przyjaciół i tak dalej.

Wszystkie strony są bardzo kolorowe i bajkowe. Z przyjemnością się kalendarz otwiera i podejrzewam, że gdy dziecko taki otrzyma już się z nim nie rozstanie.
W środku dziecko może nie tylko wklejać, wypisywać, rysować czy planować! Ma także kalendarz na cały rok, może poczytać horoskop, jest też coś dla miłośników serii Zaopiekuj się mną, czyli kącik z ciekawostkami jak opiekować się swoimi pupilami. Jest także tajna metoda na szyfrowanie sekretów oraz coś ekstra! Naklejki na zeszyty z kotkami i pieskami:)
Taki kalendarz to absolutna konieczność!
Polecam:)

5 komentarzy :

 1. może jak moja córka podrośnie, to wówczas rozejrzę się za tego typu pozycją
  ale póki co jest mi to zbędne ;]

  OdpowiedzUsuń
 2. Kurcze, dobre :) Jedną książeczkę z tej serii mam i byłam zachwycona (nie idę do szkoły). Szkoda tylko, że nie dodałaś zdjęć ze środka kalendarzyka. Chętnie bym zobaczyła co ma w środku

  OdpowiedzUsuń
 3. To doskonała propozycja dla mojej starszej córki, która byłaby zachwycona tą publikacją :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne ;) Tylko, że już nie dla mnie

  OdpowiedzUsuń
 5. Gdybym miała mniej lat to bardzo chętnie, ale nie teraz.

  OdpowiedzUsuń

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka