Pretty Little Liars. Pożądane - Sara ShepardAutorka: Sara Shepard
Tytuł: Pretty Little Liars. Pożądane
Wydawnictwo:

Myśleliście, że to koniec? Że sprawa Ali rozwiązała się na dobre w siódmej części głośnej serii o kłamczuchach? Nic bardziej mylnego. Tom ósmy obfituje w same niespodzianki.
Morderca Ali siedzi w więzieniu, a życie w Rosewood powoli wraca do normy. Emily, Spencer, Aria oraz Hanna układają swoje życie na nowo, chcąc zapomnieć o tym co się wydarzyło. I może by im się to udało gdyby nie konferencja prasowa, którą organizują rodzice zamordowanej Ali...

Ta wiadomość spada na miasteczko Rosewood jak grom z jasnego nieba. Przez lata DiLaurentsowie ukrywali mroczną tajemnicę, która kolejny raz zmieni życie czterech przyjaciółek w piekło, o którym trudno będzie im zapomnieć...

"Pożądane" to już ósmy tom, a czytelnik nadal chce więcej i więcej. Zaskakujące jest to, że każda kolejna część jest coraz bardziej zagmatwana i ma sens! Trudno jest napisać serię książek, gdzie każdy kolejny tom będzie zaskakiwał czytelnika, a sam autor nie będzie się gubił w tym co pisał. Musicie przyznać, że cała seria "Pretty Little Liars" jest chyba najbardziej zagmatwaną i tajemniczą serią dla młodzieży.
"Pożądane" wyjaśniają sprawę morderstwa Ali i kończąc nawet będziecie znali mordercę. Ale to nie koniec tajemnic, bo w kolejnej części, kolejne tajemnice:)
Polecam!

16 komentarzy :

 1. Od dawna przybieram się do przeczytania całej serii, ale jak na razie nic z tego nie wyszło, bo nie ma jej w miejskiej bibliotece. A szkoda.. ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. ja właśnie zabieram się za trzeci tom :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Skończyłam szósty tom i jestem w totalnym szoku, a Ty tutaj piszesz takie rewelacje... Tak pogmatwanej serii to ja jeszcze nie czytałam...

  OdpowiedzUsuń
 4. Właśnie przeczytałam siódmy tom i już nie mogę się doczekać Pożądanego!
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie!

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam drugą część serii za sobą, ale nie wiem czy wytrwam do ostatniej.

  OdpowiedzUsuń
 6. Chciałabym przeczytać całą serię.Może kiedyś?Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. To pierwsza recenzja tego tytułu na jaką trafiłam ;) Ja już zakupiłam tomy 2-7 i jak tylko gdzieś zdobędę taniej pierwszy to biorę się za czytanie, bo serial coraz bardziej mnie wkręca a książek jeszcze nie czytałam ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ojej, już ósmy tom. Ja na półce mam cztery pierwsze i jeszcze nie miałam okazji zapoznać się z żadnym z nich. Ale wiernie czekają, może do zimy zdążę je przeczytać :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Za mną dopiero tom I, ale już poluję na zakup następnych części ;) Świetna seria!

  OdpowiedzUsuń
 10. ta seria jakoś w ogóle mnie nie kręci :D
  może sięgnę kiedyś, ale jeszcze nie teraz ;]

  OdpowiedzUsuń
 11. chyba spasuje mam dosyć długich cyklów - poza jednym Jutro zamierzam przeczytać całość :)

  OdpowiedzUsuń
 12. MUSZĘ ją przeczytać! Ta seria jest świetna! :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Przyznam się że nie czytałam nic z tej serii, ale jakoś mnie nie ciągnie.

  OdpowiedzUsuń
 14. nie sięgnę ze względu na bardzo kobiecą tematykę :)

  OdpowiedzUsuń
 15. nie znam serii, nie szukam pierwszego tomu, uważam, iż cykl podobny do innej serii, tylko nazwy zapomniałam ;) reasumując, jak na razie odpuszczam ;)

  OdpowiedzUsuń

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka