Poradnik na drugą połowę życia - Barbara Jakimowicz-KleinAutorka: Barbara Jakimowicz-Klein
Tytuł:
Poradnik na drugą połowę życia
Wydawnictwo:

Chyba bardzo brakowało takiej książki na polskim rynku.
"Poradnik na drugą połowę życia" to książka, którą może przeczytać nie tylko osoba, która właśnie rozpoczęła drugą połowę życia, ale także my, dzieci, wnuki czy nawet prawnuki!
Fantastyczna książka. Świetnie opracowana i co ważne! Z odpowiednio dużymi literami! Jest to niezmiernie ważne, bo jak możemy podsunąć taką książkę, która ma literki tak małe, że my, młodzi mamy z nią problem?
Tutaj są odpowiednie litery, odpowiednie akcenty do ważnych kwestii i odpowiedni format książki.

Sami wiecie jak jest. Są ludzie tacy jak moja mama, która z niecierpliwością wypatruje emerytury. A brakuje jej jeszcze ponad 20 lat! Polski system emerytalny wcale nie wspomaga przyszłych emerytów, którzy muszą pracować zdecydowanie zbyt długo. Najczęściej gdy się już przejdzie na tą emeryturę, nie bardzo się wie co należałoby robić.
Jest też druga grupa ludzi, którzy absolutnie NIE WYOBRAŻAJĄ sobie tego, że będą musieli iść na emeryturę.
Ten poradnik jest idealny zarówno dla tej pierwszej grupy jak i dla tej drugiej. Śmiało możemy ją podsunąć każdemu. W tej książce nie tylko znajdziemy pomysły na to co zrobić z czasem wolnym.
Są tam także sposoby zapobiegania starzeniu się, farmakoterapia, aktywność jaką może wykonywać senior, a także porady prawne i bezpieczne życie seniora.
Jeżeli czasami nie potraficie rozmawiać z rodzicami czy z babcią bądź z dziadkiem, nic do nich nie trafia, bo przecież sami wiedzą lepiej, to warto zastanowić się nad kupnem tej książki.
Będziecie wiedzieć, jakie pomysły można podsunąć starszej osobie i na co jest narażona oraz jak zapewnić jej bezpieczeństwo.
Książka kosztuje niecałe 30zł, a uważam, że może przynieść wiele dobrego.
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka