Smak hiszpańskich pomarańczy - Kim Lawrence, Kathryn Ross, Chantelle ShawAutorki:
Kim Lawrence,
Kathryn Ross,
Chantelle Shaw
Tytuł: Smak hiszpańskich pomarańczy
Wydawnictwo:
Choć lato już praktycznie się kończy, warto sobie przypomnieć chwile spędzone na plaży i sięgnąć po bardzo wakacyjną książkę: "Smak hiszpańskich pomarańczy". A w środku na czytelnika czekają trzy opowiadania, które przenoszą nas do gorącej Hiszpanii.
"Wakacje w Andaluzji" to opowiadanie, w którym główną bohaterką jest Lily. Zdradzona przez męża chce zapomnieć o tym co było. Prawie jej się to udaje, bowiem poznaje bardzo przystojnego mężczyznę...
"Wino, słońce, Barcelona" to historia Carrie, która właśnie stała się prawną opiekunką swojej bratanicy. Prócz tego ma przed sobą ogromne wyzwanie. Jej zadaniem jest organizacja kampanii promocyjnej, niestety jej ekscytacja jest nadmierna i nieświadomie zdradza nieodpowiednie informacje, nieodpowiedniemu człowiekowi. Co z tego wyniknie?
"Tylko w Madrycie" tutaj z kolei głównymi bohaterami są Javier i Grace. On poszukuje żony, ona spłaca nie swój dług. Aby się nawzajem uratować biorą fikcyjny ślub. Czy im się uda?

"Smak hiszpańskich pomarańczy" to książka, która prócz tego, że jest idealna na lato jest też schematyczna i bardzo przewidywalna. Ale właśnie chyba za to kochamy ją kochamy. Nie trzeba Wam pewnie pisać, że przy tej książce relaks i uśmiech na twarzy gwarantowany!
Polecam:)

12 komentarzy :

 1. Od jakiegoś czasu mam tę książkę na uwadze. Bardzo podoba mi się smakowita okładka i ten wakacyjny klimat, który od niej bije :) Nie przepadam za schematycznymi historiami, ale tym razem przymknę na to oko.

  OdpowiedzUsuń
 2. tyle pozytywnych recenzji naczytałam się na temat tej książki, że sama chciałabym w końcu móc ją przeczytać :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Książkę mam za sobą i miło wspominam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czytałam i również uważam, że jest to książka przewidywalna, ale lekka i idealna na oderwanie się od codzienności. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. czytałam :) na wakacje jak znalazł :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wiele o niej słyszałam, przeczytam

  OdpowiedzUsuń
 7. Co prawda nie przepadam za opowiadaniami, ale dla powspominania wakacji chętnie do niej zajrzę. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 8. nie w najbliższym czasie,ale kiedyś dla relaksu być może :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Dla mnie wakacje się już skończyły i nie bardzo mam czas na czytanie tej powieści, która kompletnie nie jest dla mnie. Jak na razie chciałabym przeczytać wszystkie pozycje z mojego stosiku - może kiedyś ?

  OdpowiedzUsuń
 10. na pewno nie znajdę na nią czasu w tym roku, ale okładka jest tak pozytywna i przyciąga wzrok, że na pewno o niej nie zapomnę :)

  OdpowiedzUsuń

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka