Gra z mordercą - Ali Knight

Autorka: Ali Knight

Tytuł: Gra z mordercą

Wydawnictwo:

        

To kolejna wyczekiwana przeze mnie książka i choć trzyma w napięciu do samego końca sam motyw morderstwa wydał mi się bardzo oklepany. Bo jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze...

Kate Forman ma wszystko. Wspaniały dom, idealnego i kochającego męża i dwójkę wspaniałych dzieciaków. Na płaszczyźnie zawodowej wiedzie jej się bardzo dobrze. Ma pracę, którą kocha, a mąż swoją firmę.
Gdy pewnej nocy mąż Kate, Paul przychodzi pijany i ubrudzony krwią, kobieta jest w szoku. Jej poukładany świat właśnie się zawalił. Mąż bełkoczący coś o zabiciu kobiety zupełnie nie pasuje do jej wyidealizowanego świata! Kate rozpoczyna śledztwo na własną rękę. Niestety jej życie wcale nie było takie cukierkowe jak myślała na początku. Przyjdzie jej się zmierzyć z rekinami biznesu i z mordercą, który zabija bez mrugnięcia okiem!

Książkę czyta się bardzo dobrze, choć jak wspominałam myślałam, że motyw będzie inny. Bohaterowie są bardzo wyraziści choć Kate jako ta, która rozwiązuje całą zagadkę jest dla mnie za nijaka. Książka trzyma w napięciu do samego końca, bo mordercę poznamy dopiero niemalże na ostatniej stronie. Choć przez całą książkę badane są różne warianty i tak naprawdę podejrzany jest każdy. Jeżeli lubicie takie książki, w których krok po kroku dochodzi się do prawdy to "Gra z mordercą" będzie idealna.

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka