Mój straszny brat - Witold Wodziczko


Autor: Witold Wodziczko
Tytuł: Mój straszny brat
Wydawnictwo:

 

"Mój straszny brat" to historia o zaletach posiadania rodzeństwa. Narratorem jest młodsza siostra, która z niezwykłą dokładnością opisuje życie ze strasznym bratem.
A brat jak brat, beka, łyka robale, brudzi, jest bałaganiarzem puszcza bąki, dłubie w nosie ale także kocha swoją siostrę, a siostra bardzo kocha brata.
Życie bez brata byłoby bardzo nudne i właśnie o tym jest ta krótka bajeczka okraszona nie tylko kolorowymi ilustracjami, ale także modułem dźwiękowym.
Całość przy włączonych dźwiękach wypada niezwykle zabawnie. Moduł dźwiękowy świetnie poprawia humor i można tę bajkę czytać bez końca. Strefą dominującą są ilustracje dlatego książka nadaje się już do oglądania nawet dla tych najmłodszych czytelników, bowiem  wydana jest w dużym formacie z mięciutką okładką oraz kartonowymi kartkami, które nawet podczas intensywnego oglądania zawsze pozostaną niezmiennie niepogniecione. Żeby usłyszeć nagrane odgłosy wystarczy nacisnąć przycisk i gotowe:)
Dobrej zabawy!
Polecam.


4 komentarze :

  1. hehe zabawna książeczka. Nie mam rodzeństwa, ale jestem sobie w stanie wyobrazić jakim bólem jest posiadanie starszego brata dla małej dziewczynki:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Moja córcia jest akurat jedynaczką. Ale to nic. Kocha bajki, więc i tę by przygarnęła :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Sympatyczna książeczka, jak widzę, a wierszyk z obrazka po prostu przezabawny :) Bajka idealna na prezent :)

    OdpowiedzUsuń

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka