Dziewczyny w bieli - Jennifer Close

Autorka: Jennifer Close

Tytuł: Dziewczyny w bieli

Wydawnictwo:"Dziewczyny w bieli" to tytuł na który bardzo czekałam. Liczyłam na porywającą lekturę o sekretach przyszłych panien młodych, ich problemach, gorączkowych przygotowaniach do ślubu, wątpliwościach i tak dalej. Nie dostałam nic z tych rzeczy.

Isabellę, Mary  i Lauren łączy przyjaźń. Wszystkie trzy są niezamężne i z przerażeniem patrzą na to, co dzieje się w życiu ich znajomych. Mają wrażenie, że absolutnie wszystkich ogarnęła gorączka ślubna. Prawie wszyscy znajomi są już po ślubie, tylko one trzy jakoś nie potrafią się ustatkować. Isabella ciągle trafia na beznadziejnych podrywaczy, Mary właściwie nie ma czasu na randki bo ciągle się uczy, Lauren natomiast sama nie wie czego chce..
Przyjaciółki marzą o prawdziwej miłości ale jak ją znaleźć??

Opis wydawcy jest dla mnie trochę mylący. Po przeczytaniu książki jest dla mnie zupełnie nieadekwatny do treści, to po pierwsze. Po drugie książka jest zwyczajnie nudna. Już dawno nie czytałam takiej książki, do której nie chce się wracać. Dziewczyny po którejś już stronie są denerwujące i naprawdę zmuszałam się okropnie, żeby doczytać do końca.
Całość książki nie wypada aż tak źle, da się ją czytać, ale jest zupełnie nieporywająca. Jeżeli lubicie książki o wchodzeniu w dorosłość młodych dziewczyn, które za wszelką cenę szukają oparcia w drugim człowieku, to możecie przeczytać tę pozycję. Aczkolwiek ja z pewnością nigdy już do tego tytułu nie wrócę.
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka