Wnętrza - Kelly Hoppen

Autorka: Kelly Hoppen

Tytuł: Wnętrza
Wydawnictwo:


Bardzo czekałam na kolejną książkę o wnętrzach wydaną przez Wydawnictwo Muza i w końcu się doczekałam!
Duży, piękny i w twardej oprawie album, który zachwyca pomysłami i różnymi eleganckimi aranżacjami w końcu jest do kupienia!

"Wnętrza" zachwycają już od pierwszych stron. Autorka - Kelly Hoppen jest brytyjską projektantką wnętrz. Jej styl zachwycił miliony ludzi, a kreatywność przy aranżacji przyniosła jej sławę i uznanie.
Kelly wyznaje prostą zasadę, dom ma być piękny, prosty i elegancki. I taka też jest cała książka. Autorka nie tylko pokazuje przepiękne aranżacje, ale także dzieli się swoją wiedzą i poradami dotyczącymi projektowania wnętrz.
W środku każdy wielbiciel tego typu książek znajdzie wspaniałe zdjęcia:

Książka ma duży format więc ogląda się ją bardzo dobrze, a wszystkie szczegóły nawet te najdrobniejsze są doskonale widoczne. Prócz fenomenalnych zdjęć w książce można znaleźć dużo porad, które można, a nawet trzeba wykorzystać podczas swoich aranżacji. Książka jest niesamowita i choć styl elegancki nie do końca mi odpowiada, to trzeba powiedzieć, że całość jest naprawdę dobrze przemyślana, wspaniale się komponuje i najzwyczajniej w świecie dobrze wygląda.
Jeżeli lubicie takie książki, ta jest obowiązkowa w każdej wnętrzarskiej bibliotece:)
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka