Nie mogę powiedzieć Ci prawdy - Lauren Barnholdt

Autorka: Lauren Barnholdt
Tytuł: Nie mogę powiedzieć Ci prawdy
Wydawnictwo:Jestem okropną fanką powieści dla młodzieży, a jeszcze jak akcja dzieje się w szkole jest wielka miłość, brudne sekrety, kłamstwa, a później nienawiść to przepadłam!

Kelsey to ambitna młoda dziewczyna. Jedno nieodpowiedzialne zachowanie sprawia, że wylatuje z prywatnej szkoły. Traci nie tylko możliwość stypendium na studiach, ale także swoich przyjaciół i życie, które do tej pory prowadziła. Jest zmuszona zmienić liceum i znaleźć nowych przyjaciół oraz jeszcze jedno..
nie może dopuścić do tego aby powtórzyć swój błąd.

Isaac to syn senatora. Zawsze był pod ostrzałem innych i nie potrafi się do tego przyzwyczaić. Publiczna szkoła to szansa na normalne życie. Jeżeli tutaj się nie sprawdzi, czeka go już tylko zesłanie do szkoły z internatem, a tego by nie chciał.

Kelsey i Isaac to dwie różne dusze, które gdzieś odnajdą drogę do siebie. Niestety kłamstwa i sekrety mogą zniszczyć to co jest tak świeże i delikatne. Czy im się uda? Jaką przeszłość skrywa Kelsey, a jaką Isaac? Co tym dwoje jest pisane?

"Nie mogę powiedzieć Ci prawdy" to typowo młodzieżowe czytadełko, które pochłania się z prędkością błyskawicy. Bohaterowie to typowy amerykański nastolatek i amerykańska nastolatka. Ona cicha i wycofana, on seksowny, bogaty i pewny siebie, ona odpycha ludzi, on wręcz przyciąga, wokół niego jest wianuszek dziewcząt, wokół niej cisza. Są jak ogień i woda, ale gdzieś, coś zaczyna się dziać.

Zdecydowanie jest to książka, którą warto przeczytać chociażby po to, aby pamiętać, że kłamstwo ma krótkie nogi i prędzej czy później wszystko się wyda. A przy okazji możemy poczytać o pięknej, niewinnej i fantastycznej miłości!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka