Idealnie dobrani - Catherine McKenzie

Autorka: Catherine McKenzie
Tytuł: Idealnie dobrani
Wydawnictwo:


Anna Blythe żyje marzeniami o wspaniałej bajkowej miłości. Ma już kilka związków za sobą i kolejny, który właśnie się rozpadł.. Co jest z nią nie tak?
A no, to, że Anna żyje tak jakby była w bajce. Wybiera mężczyzn, którzy zupełnie do niej nie pasują. Są przystojni, wysportowani ale nie mają za grosz miłości w sobie.
Anna ma już dość tego jak żyje. Dodatkowo jej najlepsza przyjaciółka zaraz wychodzi za mąż, a ona nawet nie ma chłopaka.

Gdy na chodniku znajduje wizytówkę biura kojarzenia par, postanawia spróbować swoich sił.
Nie wie jeszcze na co się porywa i że będzie ją to kosztowało 10 tysięcy dolarów.
Zaczynają się wielkie poszukiwania partnera dla Anny.. ale czy jest to możliwe? Czy można się w kimś zakochać, kogo się nawet nie zna?
Ale zanim to nastąpi, kobieta musi przejść szereg testów psychologicznych..
No tak, w końcu nikt nie wie co tak naprawdę jej w głowie siedzi, prawda?

"Idealnie dobrani" to piękna i pełna ciepła opowieść o poszukiwaniu miłości, romantycznej i nieco żyjącej bajkami, kobiety po trzydziestce. Anna tak jak i Ania z Zielonego Wzgórza marzy o wspaniałym królewiczu na białym koniu, który ją porwie i będzie kochał z całych sił. Tylko, że rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej, a każdy jej związek kończy się dużym rozczarowaniem i złamanym sercem. A przecież nie tak miało być...
Wszyscy jej byli już mają rodziny, a ona jedna nie..
Wspaniale opisane poszukiwania męża oraz sytuacje, które pokazują jak ważna jest przyjaźń i wzajemne zaufanie w związku.

"Idealnie dobrani" to inteligenta i bardzo błyskotliwa powieść, która z pewnością zachwyci każdą czytelniczkę:)
Polecam!

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka