Nastoletnia czarownica - Silver Ravenwolf

Autorka: Silver Ravenwolf
Tytuł: Nastoletnia czarownica
Wydawnictwo:


Fantastycznie było wrócić do chwil kiedy jako nastolatka marzyłam o tym aby móc czarować. Pewnie każda z Was kiedyś była nieszczęśliwie zakochana i chciałyście koniecznie aby Wasz wybranek i Was obdarzył takim uczuciem, albo chciałyście mieć koniecznie jakąś rzecz, a rodzice za nic w świecie nie chcieli się na nią zgodzić.
Takich sytuacji można wymieniać wiele, kiedyś były to nasze wielkie problemy, dziś się z tego śmiejemy. Ta książka jest fantastyczną odskocznią od dnia codziennego i jestem pewna, że spodoba się każdej nastolatce, która marzy o tym, aby jej marzenia się spełniły.
Oczywiście nie bierzcie tego na serio...zabawa to zabawa:)

W środku znajdziecie 75 zaklęć, które mają za zadanie odmienić życie każdej nastolatki. Znajdziecie tam sposoby na pokonanie różnych przeciwności losu, a także na zdobycie prawdziwej, wielkiej i niepowtarzalnej miłości i jednych w świecie, najlepszych przyjaciół:)

Książka jest fantastyczna! Nie myślcie przypadkiem, że korzystałam z zaklęć:)) Jest przepięknie wydana, jak taka magiczna księga i bardzo dobrze się prezentuje. Gdybym była nastolatką zapewne już bym biegła do księgarni po magiczny dziennik, który można dokupić do kompletu i brałabym się za czary:))
Jeżeli lubicie tego typu książki lub macie kogoś kto interesuje się magią, śmiało książkę polecam:))
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka