Wiśniowy Dworek - Katarzyna Michalak

Autorka: Katarzyna Michalak
Tytuł: Wiśniowy Dworek
Wydawnictwo:


"Wiśniowy dworek" to ostatnia dostępna w tej chwili część owocowej serii i chyba jak dla mnie jest najlepsza, choć mówiłam tak o każdej, dopóki nie pojawiła się kolejna:)

W pięknym Wiśniowym Dworku mieszka urocza dziewczyna - Danusia. Jest wiejską nauczycielką i bardzo skrytą, nieśmiałą ale o wielkim sercu osobą, która choć nie mówi o tym głośno, marzy o królewiczu na białym koniu.

Gdzieś w Warszawie mieszka zupełne przeciwieństwo Danusi, żywa i pełna energii Danka, szefowa dobrze prosperującej firmy. Danka choć na zewnątrz wydaje się silną i zdecydowaną kobietą, w rzeczywistości marzy o małym domku nad jeziorem.

Gdzieś w sumie nie wiadomo gdzie jest on. Wie o nich wszystko, ale nie jest ich wrogiem. Z daleka przygląda się ich życiu i delikatnie w nim miesza...:)

Te trzy zupełnie różne osoby łączy jedno. Przeszłość. Choć jeszcze o tym nie wiedzą, wkrótce staną się dla siebie najważniejszymi osobami na świecie, a przed nimi wojna z mafią, odkrywanie swoich korzeni, miłość, niebezpieczeństwo i tajemnica:))

"Wiśniowy dworek" jest genialny! Czytałam z zapartym tchem do samego końca, wiernie kibicując i Dance i Danusi, i temu trzeciemu:)  Przyznam, ze najbliższa była mi Danusia ze swoją melancholią i uroczym dworkiem, w którym mieszkała.

Fantastyczne przygody obu dziewczyn, zachwycą pewnie każdą czytelniczkę, która także gdzieś marzy o tym królewiczu. Tutaj mamy wszystko, jest nawet ten nieszczęsny królewicz, choć nie na białym koniu:))
Jeżeli macie ochotę przeczytać piękną opowieść o szukaniu swoich korzeni, przebaczeniu, miłości i ze szczyptą grozy to zapraszam do Wiśniowego Dworku, który ugości każdego:))
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka