Świadome śnienie. Dla początkujących - Mark McElroy

Autor: Mark McElroy
Tytuł: Świadome śnienie
Wydawnictwo:


Nie wiem jak Wy, ale ja nie wierzę w sny. Owszem być może niektórzy mają jakieś prorocze sny, ale ja nie wierzę w to, że coś tam zwiastuje chorobę, coś innego pieniądze, a jeszcze coś innego śmierć. Nie wierzę też w to, że można sny zaprogramować dlatego "Świadome śnienie" było krokiem, który miał utwierdzić mnie w tym, że być może się mylę.

 Książkę choć dobrze się czyta i jest niezmiernie ciekawa to nie zachęciła mnie do spróbowania sił w zawartym tam programie, który ma na celu ułatwienie życia swoimi marzeniami, odkrywanie swojego przeszłego wcielenia, rozwinięcie się duchowo oraz zwiedzanie innych rzeczywistości.
Chyba po prostu jestem za mało do tego przekonana, bo powiedźcie mi jakim cudem, siłą umysłu miałabym dowiedzieć się o moim przeszłym wcieleniu, w które nawet nie wierzę?

Choć to co pisze autor jest naprawdę fanatycznie wręcz ciekawe, to mimo wszystko na mnie to nie działa. Teoretycznie potrzeba na to więcej czasu, bowiem autor sugeruje, że aby świadomie śnić potrzeba na to aż 90 dni! Ale niestety nie mam na tyle zapału, żeby to sprawdzić.
Autor aby zachęcić swoich sił w tym zakresie, zamieścił w książce zabawne opowieści innych osób, które są niejakim dowodem na to, że można świadomie śnić, tylko trzeba chcieć.
A Wy potraficie śnić świadomie? Umiecie zaprogramować swój sen? A może tak jak ja idziecie na żywioł?:D
W końcu jak śnić to śnić!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka