Blue Angel - Belle Logan

Autorka:  Belle Logan
Tytuł: Blue Angel
Wydawnictwo:


Mallory odkąd sięga pamięcią marzyła o tym by zostać prawniczką. Niestety choć pracuje w najbardziej znanej firmie prawniczej, nadal nie zdała egzaminu adwokackiego. Gdy sfrustrowana razem z chłopakiem odwiedza nowojorski club Blue Angel - wszystko się zmienia.

To Alec - dziennikarz, wpadł na pomysł aby zabrać swoją dziewczynę do klubu z okazji jej urodzin i połączyć przyjemne z pożytecznym czyli rozrywkę i pracę. Alec właśnie pracuje nad artykułem zwązanym z Blue Angel i stąd ten pomysł.
Gdy Mal pierwszy raz odwiedza klub jest zdumiona, bo kobiety tam pracujące są przepiękne i poruszają się z gracją, a ich występny to nie tylko zrzucanie ciuszków ale prawdziwy artyzm.
To właśnie tam Mal poznaje Betty, która oczaruje ją od samego początku i będzie miała ogromny wpływ na życie nie tylko Mal, ale także Aleca.

Książka choć z gatunku tych z wątkiem erotycznym jest całkiem inna niż te dotychczas przeze mnie czytane. Czytelnik poznaje od środka zasady panujące w tego typu klubach i ma możliwość podglądania tego co, jak i gdzie. Na co trzeba uważać, czego się wystrzegać, gdzie iść aby zarobić itd.
Mallory choć z góry miała zaplanowaną przyszłość była zmuszona zweryfikować swoje plany, bo odkryła coś fascynującego!
"Blue Angel" to książka, która pokazuje jak walczyć o swoje marzenia i brać z życia to co się należy:)
Jeżeli lubicie tego typu książki, polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka