Sekrety róż - Elizabeth Camden

Autorka: Elizabeth Camden
Tytuł: Sekrety róż
Wydawnictwo:


Michael ma tylko jeden cel. Dotrzeć do miejsca, które ma zapewnić jego rodzinie bezpieczeństwo i wywalczyć dom, który prawnie mu się należy.

Gdy do domu należącego do Libby i jej ojca wprowadza się Michael ze swoimi dziećmi i przyrodnią siostrą, wszyscy są zdumieni jego zuchwałością. Kobieta aby zadbać o rzeczy będące w domu postanawia skrócić swój letni wypoczynek i na własne oczy zobaczyć tę bandę, która ograbiła ją i jej ojca z domu.

Rumuński imigrant - Michael jest ogromny, władczy i twierdzi, że to jemu należy się dom i zamierza tego dowodzić w sądzie. Nikt jednak nie wie, jak bardzo się obawia tego, że może tej sprawy nie wygrać. Jego jedynym marzeniem jest to, aby jego synowie  mieli bezpieczny dom, a przyrodnia siostra pozbyła się lęków z przeszłości, które związane są ściśle z różami i tym co się wydarzyło kiedyś.

Libby i Michael zaczynają walkę o dom, jednak jej nie pozwala dobre serce na to aby wyrzucić tych ludzi z domu, natomiast Michael szczery i oddany swoim dzieciom, nie zamierza z niego rezygnować.
Jak skończy się ta historia? Jakie sekrety kryje Michael? Co stało się z jego przyrodnią siostrą? I jaką przeszłość mają za sobą?

"Sekrety róż" to jedna z piękniejszych książek o miłości i oddaniu, które miałam okazję czytać w ostatnim czasie. Pewnie każda kobieta chciałaby odnaleźć w swoim mężczyźnie, choć malutką cząstkę Michaela, który dla dobra swojej rodziny, przebył tysiące kilometrów, po to aby zapewnić im bezpieczny dom.
Ta wspaniała historia to nie tylko historia miłosna, ale także opowieść o szukaniu swojej drogi, akceptacji i godzenie się ze swoją przeszłością.
Jeżeli lubicie takie książki, pamiętajcie o "Sekretach róż" bo to piękna i wzruszająca książka!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka