Tata i ja - Agnieszka Stelmaszyk

Autorka: Agnieszka Stelmaszyk
Tytuł: Tata i ja
Wydawnictwo:Och zabawy z tatą to jest to! Można walczyć ze smokami, budować bazy, spotkać prawdziwych Indian i się powygłupiać!

Tata Milenki choć dużo pracuje, stara się poświęcać córeczce jak najwięcej czasu. Choć jest czasami bardzo zmęczony i nie ma na nic siły, zdarza mu się zapomnieć o rzeczach istotnych. A to czegoś nie naprawił, a to coś mu umknęło.
Ale gdy tylko jest taka możliwość, tata zabiera swoją córkę do różnych miejsc i razem przeżywają wspaniałe przygody!

"Tata i ja" to zbiór króciutkich opowieści o Milence i jej tacie. Bardzo podoba mi się to, że w tak prosty sposób został poruszony temat trudny i częsty w dzisiejszych czasach. Mowa oczywiście o zapracowanych rodzicach. Dzięki tej opowieści, dziecko ma możliwość zobaczenia jak to wygląda u innych i trochę zrozumieć rodzica. A rodzic może brać przykład z taty Milenki i wspólnie ze swoim dzieckiem spędzać więcej czasu:)

Książka została przepięknie wydana. Twarda oprawa na pewno przeżyje każdy upadek czy przeglądanie gorliwego czytelnika. Piękne ilustracje zachwycą każdego, nawet tego najmłodszego, a duża czcionka będzie sprzyjała pierwszym próbom czytania:)
Polecam!Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka