Zachcianki pod kontrolą - Doreen Virtue

Autorka: Doreen Virtue
Tytuł: Zachcianki pod kontrolą
Wydawnictwo:


Ta książka ma tak uroczą okładkę, że chyba obojętnie o czym by była bardzo chciałabym ją przeczytać. A, że i temat interesujący i okładka śliczna nie trzeba długo się zastanawiać.

Każdy ma jakieś zachcianki. A to byśmy zjedli coś, ale za bardzo nie wiemy co, albo może coś czekoladowego, albo coś słonego, a może jakiegoś fast-fooda? Według autorki każda zachcianka coś oznacza. Nie jest ona wytworem naszej wyobraźni bez jakiegokolwiek znaczenia, ale ma znaczenie w różnych sferach emocji.
Dzięki książce możemy dowiedzieć się jaka to sfera, określić jakim typem żarłoka się jest, a także zostanie nam wyjaśnione dlaczego tak jest oraz jak to powstrzymać.
Przyznam, że książkę czyta się bardzo dobrze! Jestem nawet zdziwiona, bo zainteresowałam nią całą swoją rodzinę, a trudno u mnie przeforsować książki pozostałym domownikom nie licząc mamy, która z reguły czyta książki po mnie.
Świetną rozrywką były dla nas psychotesty, które wspólnie wypełnialiśmy, każdy zapisując swoje odpowiedzi na kartce, a później porównując swoje wyniki.

Nie wiem czy ta książka pomogła pozbyć mi się zachcianek, bo wiadomo jak już się czegoś zachce to nie ma zmiłuj się, ale z pewnością jestem bardziej świadoma, a to jest ważne:)
Jeżeli lubicie tego typu poradniki bądź czujecie, że nie panujecie już nad swoimi zachciankami koniecznie sięgnijcie po tę książkę. Jestem pewna, że pomoże Wam nad nimi zapanować, a nawet jeżeli nie to przynajmniej będziecie świadomi tego w jaki sposób nad nimi panować.
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka