Pensjonat wśród róż - Debbie Macomber +konkurs

Autorka: Debbie Macomber
Tytuł: Pensjonat wśród róż
Wydawnictwo:

Ostatnio bardzo często sięgam po książki, które niosą ukojenie i nadzieję.
Jo Marie niedawno straciła ukochanego męża, który przebywał w Iraku. Długo nie potrafiła znaleźć spokoju i przestać cierpieć. Gdy otrzymuje pieniądze z ubezpieczenia, postanawia szukać spokoju gdzie indziej. Kupuje piękny pensjonat w Cedar Cove i postanawia całkowicie zmienić swoje życie.

Jej pierwszymi gośćmi są Abby i Josh. Abby przyjechała na ślub brata, choć tragedia, którą przeżyła skutecznie ją odrzucała od przyjazdu w rodzinne strony. Teraz nie tylko musi zmierzyć się z rodziną, której nie widziała 2 lata, ale także z przeszłością, dawnymi przyjaciółkami i nienawiścią.

Josh przed laty musiał opuścić rodzinny dom, ponieważ ojczym nie życzył sobie jego obecności. Po latach ojczym znajduje się na łożu śmierci, a Josh chce odzyskać pamiątki z rodzinnego domu. Czy tym dwojgu uda się dojść do porozumienia? Czy dadzą radę sobie wybaczyć? Niezbędna będzie pomoc uroczej Michelle, ale o tym to już przeczytacie sami:)

"Pensjonat wśród róż" to tak urocza i ciepła książka, że z przyjemnością się ją czyta. Jest pełna magii, chwil wzruszeń oraz przebaczenia i tragicznej przeszłości. Wszyscy bohaterowie mają zranioną duszę, ale wydarzenia, które będą miały miejsce z pewnością nie pozostaną dla nich obojętne. Ba! Nawet mogą zmienić ich życie;)
Polecam!


***

Kochani! Wraz z Wydawnictwem Literackim zapraszam do wzięcia udziału w konkursie, w którym nagrodą jest jeden egzemplarz książki "Pensjonat wśród róż"Wystarczy zostawić komentarz tutaj pod tym postem w dniach od dziś do 5.04 oraz poinformować o konkursie swoich znajomych!
Anonimy proszę o pozostawienie e-maila.
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka