Moje dziecko zawsze zdrowe - Barton D. Schmitt

Autor: Barton D. Schmitt
Tytuł: Moje dziecko zawsze zdrowe
Wydawnictwo:


Takiej książki bardzo mi brakowało. Jest dobrze opracowana, przejrzysta i przede wszystkim bardzo pomocna.
Jest także świetnym prezentem dla młodych rodziców, którzy jeszcze nie wiedzą, który płacz co oznacza, kiedy trzeba zadzwonić po pomoc, lub kiedy dzieje się coś złego.

Autor to wybitny amerykański pediatra, który opracował niezwykle funkcjonalny zestaw porad dla każdego rodzica. Co ważne, to nie są porady, które ktoś sobie wymyślił i opisał je w książce. To porady, które zostały przetestowane w ponad 10 000 punktach medycznych, a doświadczenie zbierane było przez ponad 15 lat! Robi wrażenie prawda?
A to nie wszystko, ta książka to ponad 150 milionów przeanalizowanych przypadków oraz problemów, które napotkali na swojej drodze rodzice małych dzieci.

Mnie taki stan rzeczy bardzo przekonał. Ta książka jest naprawdę jedyna w swoim rodzaju. W środku znajdziemy 14 rozdziałów:
1) Objawy związane z urazem głowy lub mózgu
2) Objawy związane z oczami
3) Objawy chorób uszu
4) Objawt związane z nosem
5) Objawy związane z ustami lub gardłem
6) Objawy związane  z układem oddechowym
7) Objawy brzuszne
8) Objawy dotyczące intymnych części ciała lub układu moczowego
9) Objawy związane z urazami rąk lub nóg
10) Skóra objawy miejscowe
11) Skóra  rozległe objawy
12) Ukąszenia lub użądlenia
13) Objawy związane z gorączką
14) Różne

Jak widzicie autor nie zapomniał o niczym, poza tym porady zawarte w książce są z reguły wypunktowane, co świetnie się sprawdza gdy szukamy czegoś konkretnego. Rodzic, który szuka informacji nie ma czasu żeby przeszukiwać całą książkę w poszukiwaniu tego czego chce się dowiedzieć. Tutaj nie będzie takiego problemu, ponieważ szukanie informacji w środku jest dziecinnie proste. Jeżeli więc szukacie książki, która pomoże Wam w rozpoznaniu tego co Was martwi, bądź po prostu chcecie dowiedzieć się więcej, bardzo Wam tę książkę polecam. Jest jedyna w swoim rodzaju i naprawdę warto ją kupić.
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka