Z dala od domu - Jennifer Weiner

Autorka: Jennifer Weiner
Tytuł: Z dala od domu

Wydawnictwo:

Sylvie jako młoda dziewczyna była pełna życia i zawsze miała swoje zdanie, teraz jako stateczna żona senatora, kobieta z pięćdziesiątką na karku stara się dogadzać mężowi i za wiele o sobie nie wspominać.
Kobieta kocha swojego męża oraz dwie swoje córki. Mimo, że ciągle jest na diecie zawsze stara się dobrze prezentować u boku senatora. Niestety wszystko zmienia się gdy Sylwie dowiaduje się o romansie. Nie dość, że kochanka jest piękną i dużo młodszą asystentką o bujnych kształtach, to w dodatku cała prasa huczy na prawo i lewo o tym jak to było, gdzie i kiedy. Zrozpaczona kobieta postanawia wyjechać i przemyśleć to co się stało...
A los już szykuje pewne zmiany i niespodzianki.


Książka na całe szczęście nie dotyczy tylko osoby Sylvie. Są tutaj także rozdziały dotyczące córek kobiety: Diany i Lizzie. Dzięki temu czytelnik może poznać szerszą perspektywę. Każda z kobiet ma swoje problemy i zmartwienia, a także mroczne sekrety i ukryte tajemnice.


Autorce trzeba przyznać, że z niezwykłą skrupulatnością opisuje życie tych trzech kobiet, co sprawia, że fabuła jest bogata i książkę naprawdę dobrze się czyta. Jest emocjonalna, ciekawa i bardzo rozbudowana.
"Z dala od domu" to książka o szukaniu swojej drogi, o walce z przeciwnościami losu, o rodzinie i miłości.
Jest to książka prawdziwa, która zmusza do myślenia i do radości z dnia dzisiejszego.
Polecam
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka