Wszystkie chwyty dozwolone - Liz Fielding

Autorka: Liz Fielding
Tytuł: Wszystkie chwyty dozwolone
Wydawnictwo:Byłam bardzo ciekawa tej książki i przyznam, że trochę mnie rozczarowała. Nie mam nic przeciwko akcji, którą od początku da się przewidzieć, ale ta książka została podzielona na trzy części i schemat wszystkich trzech jest dokładnie taki sam. Trochę to przykre, ale do rzeczy.

Trzy siostry: Romana, India i Flora prowadzą dobrze prosperujący sklep. Niestety umowa, która została zawarta x-lat temu przez przodków sióstr, którzy wspólnie założyli sklep, nakazuje oddać władzę, najstarszemu męskiemu potomkowi. Tak się składa, że taki potomek istnieje. Niestety spadkobiercy drugiego założyciela firmy, nie mają zamiaru odpuścić i zamierzają zrobić wszystko, aby siostry odpuściły i oddały im władzę nad sklepem.
Jordan, Niall i Bram nie spodziewają się jednak, że zanim spróbują sięgnąć po władzę, dosięgnie ich coś innego...
Cóż miłość wisi w powietrzu:)

Choć pomysł na książkę dosyć fajny i wydawać by się mogło, że świeży, całość psuje wspomniany już wyżej schemat. Książkę mimo to czyta się bardzo dobrze i bardzo szybko. Jeżeli miałabym wybierać to chyba najlepsza jest historia Romany, choć z Florą również było ciekawie. Tak naprawdę każda z części książki jest na swój sposób ciekawa, ale czytając mamy świadomość tego jak to się skończy, a to nie jest fajne.
Jeżeli macie ochotę to sięgnijcie. Myślę, że na relaksujący wieczór z książką ta pozycja będzie w sam raz.
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka