Niespodziewany trup - Małgorzata J. Kursa

Autorka: Małgorzata J. Kursa
Tytuł: Niespodziewany trup
Wydawnictwo:
Z pewnością nie spodziewałam się tak fajnej książki. Jestem zaskoczona, bo uśmiałam się nieźle i choć książka jest zupełnie nierealna, to fantastycznie się ją czyta;)

Luiza to mściwa i pełna zawiści dziennikarka. Mama małego chłopczyka i rozwiedziona kobieta. Gdy przypadkiem trafia na ślad poważnej afery nie wie jeszcze, że to nie szansa na nowe życie, ale krok w tę drugą stronę.

Anusia prowadzi spokojnie zakład fryzjerski i usiłuje spokojnie wychowywać córkę, która na gwałt poszukuje tatusia.

A Kama, Luka i Kondzio trójca z redakcji podejmuje się rozwiązania zagadki zuchwałego napadu na bank, który zmienia życie całej społeczności. Uwierzcie mi, będzie się działo:)

Przyznam, że trudno napisać cokolwiek o książce, nie zdradzając za dużo, bowiem wszystko tu jest powiązane ze sobą i gdy zdradzę jedno, musiałabym zdradzić także i to drugie. Dlatego wybaczcie, że piszę tak ogólnikowo, ale nie chcę Wam zabierać przyjemności odkrywania tajemnic kartka po kartce.

 "Niespodziewany trup" to lekka książka, w sam raz na zbliżające się lekkie wieczory. Z pewnością uśmiejecie się do łez, bo niektóre fragmenty książki są prześmieszne.
Jeżeli więc lubicie tego typu lektury to nie zapomnijcie o tej.
Polecam.

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka