Pomysły na zabawy w przedszkolu

Tytuł: Pomysły na zabawy w przedszkolu
Wydawnictwo:Bardzo sobie cenię tego typu książki i zawsze z chęcią po nie sięgam.
Nikt nie jest alfą i omegą i choćbyśmy nie wiem ile książek w podobnym temacie przeczytali, zawsze odkryjemy coś nowego i fascynującego, co koniecznie musimy wypróbować.

Mnie ta książka zachwyciła. Naprawdę. Uważam, że Wydawnictwo Jedność jest już o krok dalej od innych wydawnictw, które specjalizują się w wypuszczaniu na rynek tego typu książek, bowiem dbają nie tylko o wiedzę merytoryczną książek, ale także o piękny wygląd.
Nie ma sensu kłamać, że wygląd książki się nie liczy. Dla mnie on jest równie ważny jak zawartość, a ta książka jest piękna pod każdym względem.

W środku znajdziemy sześć rozdziałów i przedmowę.
1) Socjalizacja
2) Ruch
3) Majsterkowanie
4) Muzyka
5) Natura i technika
6) Nauczanie kognitywne

Każdy z nas wie, że dzieci najlepiej uczą się przez zabawę i z wykorzystaniem jak największej ilości zmysłów. Dlatego niezwykle ważne jest aby rodzice i opiekunowie zdawali sobie sprawę z tego, jak stwarzać okazje do nabywania doświadczenia i jakie zabawy w tym celu proponować.
 W książce każdy znajdzie coś dla siebie. Publikacja zawiera mnóstwo ćwiczeń, które pobudzą dzieci do integracji i samodzielnego działania. Zabawy pomogą wspierać ważne obszary w rozwoju dziecka, a także postrzeganie, zwiększą motorykę, świadomość samego siebie oraz rozwiną myślenie.

"Pomysły na zabawy w przedszkolu" to książka, która zawiera wiele cennych porad i wskazówek, a także ćwiczenia łatwe do zastosowania w praktyce i świetne uzupełnienie programów nauczania i wychowania.
Zdecydowanie mogę ją polecić wszystkim nauczycielom wychowania przedszkolnego, a także ciekawym rodzicom.
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka