Świat mody. Będę projektantką

Tytuł: Świat mody. Będę projektantką
Wydawnictwo:Pewnie sporo kobiet marzyło kiedyś o tym aby zostać projektantką. Coś tam próbowały szyć, coś rysować i generalnie coś tam wychodziło.
Tutaj mamy świetną bazę dla każdej dziewczynki, która marzy aby projektować ubrania.

"Świat mody. Będę projektantką" to książka w sam raz dla przyszłej projektantki, która już teraz pragnie zacząć tworzyć. Książka to zbiór ilustracji oraz gotowych szablonów! Tak dobrze widzicie. Szablony pomogą uzyskać kształt na przykład butów czy sukienki, a reszta należy już do projektantki. Czy buty będą ze skórki w kolorze różowym, czy może będą to tenisówki z neonowymi sznurówkami? Tutaj pole do wyobraźni jest nieograniczone.

Książka została podzielona na sześć rozdziałów.
Pierwszy zawiera porady jak się z książką obchodzić. Generalnie są dwie możliwości. Można narysować modelkę z szablonu i później ubierać ją w gotowe dodatki, które także należy odrysować.
Drugi sposób to odrysowanie kompletnych ubrań i wybór tylko odpowiedniej głowy modelki.
W sumie można także odrysować kształt dodatku czy kreacji i wymyślić swój kolor, czy dodać jakiś drobiazg. Naprawdę możliwości jest wiele, przynajmniej ja tak sądzę, i wszystko zależy od dziecka.

Pozostałe pięć rozdziałów to kategorie strojów czyli:
Kreacje wieczorowe - sukienki, biżuteria i piękne szpilki
Ubrania na co dzień - sweterki, bluzeczki, spódniczki i akcesoria
Na dobranoc - czyli piżamki, szlafroczki i cieplutkie skarpetki
Wakacyjne ciuszki - stroje, letnie sukienki, kapelusze i akcesoria
Dodatki - czyli ogólny rozdział z wszelkiego rodzaju akcesoriami

Podsumowując, ta książka to prawdziwy raj dla każdej dziewczynki, czy też chłopczyka, bo przecież projektantem może zostać każdy chłopczyk. Wystarczy tylko kartka i już można tworzyć coś wspaniałego i wyjątkowego wykorzystując gotowe szablony.
Polecam.
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka