Zdemaskowana, czyli dziewczyna, której jedno w głowie - Abby Lee

Autorka: Abby Lee
Tytuł: Zdemaskowana, czyli dziewczyna, której jedno w głowie
Wydawnictwo:
Recenzja przedpremierowa: 5.06.2013

 Abby Lee prowadzi zwykłe życie. Ma pracę, którą uwielbia i w której się spełnia, a także dom, wspaniałą rodzinę i drugie życie, o którym nikt nie wie.
Po godzinach pracy, Abby, a właściwie Zoe prowadzi internetowy pamiętnik - seksblog.
Na blogu pisze o wszystkich swoich podbojach miłosnych nie szczędząc przykrych uwag kochankom, którym przyszło uprawiać z nią seks.
Oczywiście nikt nie wie, że Abby Lee to Zoe i kobieta pilnuje aby nikt nie dowiedział się kim jest. Niestety anonimowość kończy się wraz z pojawieniem się książki Abby Lee na podstawie internetowego pamiętnika. Jak pewnie można się było spodziewać dziennikarze szybko docierają do informacji kim jest tajemnicza bloggerka. A gdy prawda wychodzi na światło dzienne, Zoe musi się zmierzyć nie tylko z wszędzie czyhającymi paparazzi, ale także z rodziną, która niekoniecznie miała wiedzieć o tym, co pisze Zoe i z przyjaciółmi, których okłamywała oraz z całą rzeszą kochanków opisanych na blogu.
Oj będzie się działo...

Przyznam, że książkę czyta się dobrze. Internetowy pamiętnik o podbojach seksualnych zawsze będzie ciekawy, bo każdy lubi zaglądać trochę do życia innych ludzi.
 Nie zmienia to faktu, że trochę mi było żal głównej bohaterki. W Abby drzemała Zoe, a to Abby chciała przygodnego seksu, podczas gdy Zoe chciałaby się zakochać i być kochaną. Uważam, że główna bohaterka niestety gdzieś w tym kulcie ciała się pogubiła, zapominając o prawdziwych i cenionych wartościach.
Książkę polecam, bo jest świetną rozrywką. Abby jest doskonałą obserwatorką i ma cięty język, który
akurat w tej publikacji jest jak najbardziej na miejscu.
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka