Zwykła książka kucharska - Anna Karasiowa

Autorka:  Anna Karasiowa
Tytuł: Zwykła książka kucharska
Wydawnictwo:



Książek kucharskich jest dostępnych całe mnóstwo. Sami wiecie,że jak przychodzi co do czego to za bardzo nie wiemy jaką książkę wybrać, żeby przepisy nie były zbyt wymyślne, ale także, żeby nie były oczywiste.

"Zwykła książka kucharska" z pewnością należy do tych, w których przepisy są proste ale zarazem smaczne i inne. Mnie przede wszystkim zachwyciła forma książki. Została wydana w twardej oprawie, która na pierwszy rzut oka przypomina zeszyt. W środku kartki są postarzone i sprawiają wrażenie starych stronic, na których znajdują się sprawdzone przepisy z przed lat.
Całość jest naprawdę zachwycająca i niezwykle efektowna.

W środku znajdziemy przepisy na zupy i dodatki do zup, dania mięsne, drób, ryby, potrawy bezmięsne, kasze, jarzyny, sosy, sałatki, surówki, a także na desery i przystawki.
Prócz tego jest rozdział dotyczący ziół i przypraw, a także potraw świątecznych.

Przepisy są świetne, ja sprawdziłam już kilka i muszę powiedzieć, że przygotowanie dań nie jest zbyt czasochłonne, potrzebne składnik są wyszczególnione przejrzyście, a opis krok po kroku będzie czytelny nawet dla największych amatorów gotowania.
Jeżeli lubicie gotować i w waszej kuchni brakuje urozmaicenia, "Zwykła książka kucharska" z pewnością pomoże Wam w wyborze smacznych i prostych potraw.
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka