Zuźka D. Zołzik świruje - Barbara Park

Autorka: Barbara Park
Tytuł: Zuźka D. Zołzik świruje
Wydawnictwo:


Zuźka kolejny raz powraca. Tym razem w jednej książce znalazły się trzy opowiadania:
1) Zuźka D. Zołzik podrywa Pięknego Stasia
2) Zuźka D. Zołzik i potwór spod łóżka
3) Zuźka D. Zołzik nie jest złodziejką.

Przyznam, że szczerze się ubawiłam czytając ten tomik, bo chyba to był jeden z lepszych.
Do szkoły Zuzi przyszedł nowy chłopak. Jest piękny jak z telewizji i o jego względy walczą dwie przyjaciółki Zuźki: Lucynka oraz Greta. Zuzi on też się podoba, ale czy ma u niego szansę? Koniecznie przeczytajcie kogo polubi Piękny Staś:)

W drugim opowiadaniu Zuźka, a także cała jej rodzina będą walczyć z okropnym potworem spod łóżka, który ślini poduszkę Zuzi. To wcale nie jest śmieszne, bo Zuzia nie może spać, a do szkoły chodzi zmęczona. Czy uda się pozbyć potwora?

Zuzia od dziadka dostała piękne futrzane rękawiczki! I to bez okazji, co najważniejsze. Niestety zostawia je pod drzewem i ktoś je najzwyczajniej w świecie przywłaszcza! A przecież w szkole jest biuro rzeczy znalezionych. Jednak jak ktoś może je oddać, skoro z premedytacją je ukradł? Zuźka ma duży problem, no i tęskni za rękawiczkami. Czy uda się je odnaleźć?

Wszystkie trzy opowiadania jak zwykle bawią do łez. Wytrzymać z Zuźką to ogromny wyczyn, bo nasza mała bohaterka ma milion pomysłów na minutę i trudno za nią nadążyć.

W przygotowaniu są kolejne tomy jej przygód więc koniecznie przeczytajcie te dostępne, bo jestem pewna, że Zuźka będzie i Waszą ulubioną małą bohaterką:)
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka