Pierwsza Komunia Święta z Papieżem Franciszkiem


Tytuł: Pierwsza Komunia Święta z Papieżem Franciszkiem
Wydawnictwo:Sezon komunijny już za nami i niestety jestem sporo spóźniona, ale i tak postanowiłam Wam napisać o tej książce, bo bardzo takie lubię.

Pierwsza Komunia Święta to nie tylko prezenty, ale piękne przeżycie duchowe oraz wspaniałe wspomnienia.
Jestem wielką maniaczką takich książek, bo uważam, że po latach niewiele z tego dnia się pamięta, a przeglądając ją, dorosły człowiek ma możliwość przypomnienia sobie jak to wtedy było.

"Pierwsza Komunia Święta z Papieżem Franciszkiem" to książka w formie albumu, którą możemy podarować dziecku w tym wyjątkowym dniu. Na samym początku mamy możliwość wpisania swojego imienia i nazwiska jako ofiarodawcy, oraz możemy wpisać datę Pierwszej Komunii.

Kolejne strony uzupełnia już dziecko bądź rodzice dziecka. Jest miejsce na wpisania Katechety oraz Rodziny i Gości, którzy uczestniczyli w tym wydarzeniu, można wkleić zdjęcia ale co najważniejsze w książce jest także wiele ciekawostek o papieżu Franciszku.
Jest jego zdjęcie z Pierwszej Komunii, a także modlitwa do św. Franciszka, krótkie informacje o Mszy Świętej, oraz kilka innych modlitw.

Książka zawiera piękne fotografie, które wspaniale ją uzupełniają.
A i co najważniejsze kosztuje niecałe 20zł.
W tym roku świadomość, że taka książka jest na rynku, już Wam się nie przyda, ale pamiętajcie o tym tytule w przyszłym roku:)
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka