Kronika ślubnych wypadków - Jessica Hart

Autorka: Jessica Hart
Tytuł: Kronika ślubnych wypadków
Wydawnictwo:
Frith odkąd pamięta, zawsze wszystko skrupulatnie planowała.
Po śmierci mamy trafiła pod opiekę ojca, który za wszelką cenę chciał pokazać, że ma pieniądze i sławę. Później przyszła kolej na pierwsze dorosłe doświadczenia, pierwsze chwile uniesienia i pierwsze porażki.

Frith odkąd opuściła dom rodzinny ma plan pięcioletni, który absolutnie nie przewiduje stałego partnera, ani jakiegokolwiek romansu.
Kobieta chce się piąć po szczeblach kariery i osiągnąć jak najwięcej. Niestety na budowie, na której aktualnie jest kierownikiem, pojawia się George. Przystojny, męski, niezwykle pociągający i optymistycznie nastawiony na zdobycie Frith. Ta jednak nie zamierza się ugiąć i dać się poderwać. Do tego wszystkiego dochodzą przygotowania do ślubu siostry Frith, które pochłaniają całą jej energię.
Czy Frith da szansę Georgowi? Co ukrywa mężczyzna? Kim był wcześniej?
Koniecznie się dowiedzcie:)

Seria "Kiss" w zamierzeniu jest lekka i odprężająca. Taka też była i ta książka, otwierająca całą serię. Nie powiem żebym była maniaczką tego typu opowieści, zresztą Frith niezwykle mnie denerwowała, zamiast brać życie w swoje ręce, całą książkę zastanawia się czy dać szansę czy nie dać, a przecież żyje się raz. Jak nie wyjdzie z tym, to wyjdzie z innym.

Ogólnie bardzo podobają mi się okładki tych książek, są przepiękne. Sama akcja dosyć szybko posuwa się do przodu i nawet nie wiemy kiedy zaczynamy po cichu kibicować Georgowi, który bardzo ujął mnie swoją determinacją i poczuciem humoru.

Jeżeli więc uwielbiacie czytać o miłości, a wokół siebie nie macie wspaniałego mężczyzny takiego jak George, zawsze można pomarzyć i poczytać "Kronikę ślubnych wypadków":)
Polecam
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka