Sztuka życia dla mężczyzn - Szczepan Twardoch, Przemysław Bociąga


Autorzy: Szczepan Twardoch,
 Przemysław Bociąga
Tytuł: Sztuka życia dla mężczyzn -
Wydawnictwo:
Choć to książka dla mężczyzn, przeczytałam ją.
I wiecie, tak sobie myślę, że my kobiety czasami zastanawiamy się co kupić ukochanemu, bądź koledze czy jakiemukolwiek innemu mężczyźnie, a wybór jest taki prosty!
Wystarczy iść do księgarni i kupić mu ten poradnik.

Nie jestem jakąś specjalną fanką poradników. Czytam je czasami z ciekawości, a czasami bo wydają mi się ciekawe. Oczywiście poradnik to poradnik. Jednemu przypasują zawarte tam porady, innemu nie i nie ma w tym nic dziwnego.

Dzięki tej książce każdy mężczyzna będzie mógł  lepiej poznać samego siebie i dowiedzieć się kilku przydatnych rzeczy. Na przykład wyobraźcie sobie, że Wasz mężczyzna kolejny raz sprasza do domu swoich kolegów, Ty już masz dość szykowania, kanapeczek, przekąseczek, podawania napojów i tak dalej, a według niego wybór jest prosty. Po co się męczyć, przecież można podać pizze! W tej książce dowie się dlaczego nie powinien tego robić.
Kolejna sprawa: co zrobić aby podobać się kobietom? Jak dobrać ubiór aby nie wyglądać dziwnie? O czym rozmawiać aby nie wyjść na nieobeznanego? I tak dalej, i tak dalej.

Przyznam, że po tej książce każdy mężczyzna będzie trochę bardziej ogarnięty-tak moim zdaniem:)
Jeżeli więc macie obok siebie mężczyznę, który jeszcze nie czytał tego poradnika, a jestem pewna, że Ci co sięgnęli to są jednostką, koniecznie mu go podsuncie.
Polecam!

2 komentarze :

  1. może autorka recenzji winna zwyczajnie zmienic grono otaczających ja mężczyzn ... nie wszyscy potrzebują poradników jak byc facetami.

    OdpowiedzUsuń
  2. Wcale nie twierdzę, że każdy musi przeczytać ale nie zaszkodzi prawda?:)

    OdpowiedzUsuń

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka