Sztuka życia dla mężczyzn - Szczepan Twardoch, Przemysław Bociąga


Autorzy: Szczepan Twardoch,
 Przemysław Bociąga
Tytuł: Sztuka życia dla mężczyzn -
Wydawnictwo:
Choć to książka dla mężczyzn, przeczytałam ją.
I wiecie, tak sobie myślę, że my kobiety czasami zastanawiamy się co kupić ukochanemu, bądź koledze czy jakiemukolwiek innemu mężczyźnie, a wybór jest taki prosty!
Wystarczy iść do księgarni i kupić mu ten poradnik.

Nie jestem jakąś specjalną fanką poradników. Czytam je czasami z ciekawości, a czasami bo wydają mi się ciekawe. Oczywiście poradnik to poradnik. Jednemu przypasują zawarte tam porady, innemu nie i nie ma w tym nic dziwnego.

Dzięki tej książce każdy mężczyzna będzie mógł  lepiej poznać samego siebie i dowiedzieć się kilku przydatnych rzeczy. Na przykład wyobraźcie sobie, że Wasz mężczyzna kolejny raz sprasza do domu swoich kolegów, Ty już masz dość szykowania, kanapeczek, przekąseczek, podawania napojów i tak dalej, a według niego wybór jest prosty. Po co się męczyć, przecież można podać pizze! W tej książce dowie się dlaczego nie powinien tego robić.
Kolejna sprawa: co zrobić aby podobać się kobietom? Jak dobrać ubiór aby nie wyglądać dziwnie? O czym rozmawiać aby nie wyjść na nieobeznanego? I tak dalej, i tak dalej.

Przyznam, że po tej książce każdy mężczyzna będzie trochę bardziej ogarnięty-tak moim zdaniem:)
Jeżeli więc macie obok siebie mężczyznę, który jeszcze nie czytał tego poradnika, a jestem pewna, że Ci co sięgnęli to są jednostką, koniecznie mu go podsuncie.
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka