W imię miłości - Katarzyna Michalak


Autorka: Katarzyna Michalak
Tytuł: W imię miłości
Wydawnictwo: RECENZJA PRZEDPREMIEROWA: 18.08.2013

Ania mimo, że ma tylko 10 lat wiele już przeszła.
Choroba mamy oraz walka o każdy dzień, to zbyt duża odpowiedzialność dla dziecka.
Niestety stan Małgosi się nie poprawia, a Ani kończą się pieniądze na życie. Jak 10-letnia dziewczynka ma zarobić na życie, przy okazji chodzić do szkoły i tworzyć pozory zadbanej i szczęśliwej?

W końcu trafia na Jabłoniowe Wzgórze, a jej mama do hospicjum. Na Jabłoniowym Wzgórzu czeka na nią dziadek Edward, który już kiedyś się jej pozbył i Ned Starski, nowy stajenny oraz Maria-gosposia. Ta trójka, stworzy Ani wspaniały i ciepły dom, ale okrutny los ma dla nich jeszcze wiele niekoniecznie miłych niespodzianek.

"W imię miłości" to piękna opowieść o miłości. O miłości rodzicielskiej, miłości do drugiego człowieka i miłości niespełnionej. Ania tyle przeszła, że gdy w końcu ktoś się nią opiekuje z barków tego małego człowieka schodzą wszystkie zmartwienia.

Edward bardzo żałuje swojego postępowania, bo w przeszłości popełnił wiele błędów i teraz je musi odpokutować. Pojawienie się wnuczki wszystko zmienia i ten dumny człowiek na nowo musi się przewartościować.

Ned Starski także musi zmienić swoje życie. Na Jabłoniowe Wzgórze przyjechał w konkretny celu i ma nadzieję załatwić wszystko jak należy. W życiu Ani odegra on wielką rolę, jaką? Dowiecie się z książki.

"W imię miłości" to już kolejna książka Kasi Michalak, która na ludzkich uczuciach zna się bardzo dobrze. Piękna i wzruszająca historia z pewnością zachwyci każdą czytelniczkę. Przyznam, że ja Anię pokochałam od pierwszych stron i choć spodziewałam się innego zakończenia, to książkę przeczytałam z wielką przyjemnością i bardzo Wam ją polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka