Zuźka D. Zołzik dobrze się bawi - Barbara Park

Autorka:  Barbara Park
Tytuł: Zuźka D. Zołzik dobrze się bawi
Wydawnictwo:Z Zuźką czytelnik zawsze może liczyć na dobrą zabawę.
Tym razem nasza bohaterka będzie odwiedzała dom Lucynki, chciała zostać fryzjerką i przeżyje dzień zwierzaka, a jeżeli znacie Zuźkę to pewnie wiecie czym każda przygoda się skończy:))

Zuźka D. Zołzik baluje

Tak, w końcu nadszedł ten dzień! Greta i Zuźka zostały zaproszone do bogatego domu Lucynki. Będą się bawić w luksusowych pomieszczeniach i jeść ekskluzywne dania. Niestety czasami tego luksusu może być za dużo i pewne sprawy mogą nie pójść dobrze..
Co się stanie w domu Lucynki? Czy luksus jest pisany Zuźce?

Zuźka D. Zołzik zostaje fryzjerką

Tata Zuźki właśnie wybiera się do prawdziwego salonu piękności, a Zuźka zostaje pomocnicą fryzjerki.
Wkrótce okazuje się, że Zuźka ma wrodzony talent i stwierdza, że musi zostać fryzjerką. Dziewczynka nie wie tylko, że aby zostać fryzjerką potrzebne są lata praktyki, a testowanie nożyczek na innych, czasami źle się kończy..

Zuźka D. Zołzik i zwierzaki

W szkole wielkimi krokami zbliża się Dzień Zwierzaka. Niestety dzieci nie mogą przynieść swoich psów i kotów, tylko małe zwierzątka.
Ale Zuźka ma tylko Łasucha, skąd nagle wziąć małe zwierzę?
Możecie sobie tylko wyobrazić na jakie pomysły wpadnie nasza mała bohaterka, a efekt tych poszukiwań będzie bardzo zaskakujący!

Zuźka i tym razem mnie nie zawiodła, widziałam, że w przygotowaniu są kolejne tomy jej przygód, co niezmiernie mnie cieszy:)
Jeżeli jeszcze nie czytaliście tej części, zachęcam:)
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka