Kolorowanki!

Tytuły: Święta Rodzina
Apostołowie Jezusa
Jezus przywraca życie i uzdrawia
Wydawnictwo: Wiecie, że ja lubię łączyć przyjemne z pożytecznym. Takie książeczki wpisują się idealnie w tą zasadę, dlatego z przyjemnością Wam je prezentuje.

Całkiem niedawno premierę miała seria kolorowanek, wydanych przez Wydawnictwo WAM. Są to kolorowanki połączone z opowieściami biblijnymi w sam raz dopasowanymi nawet dla najmłodszych dzieci.
Ja akurat przed sobą mam trzy części:
- Apostołowie Jezusa
- Święta Rodzina
- oraz Jezus przywraca życie i uzdrawia, ale od razu zaznaczam, że kolorowanek jest więcej, a przy okazji wcale nie są drogie. Kosztują niewiele ponad 4zł.


"Jezus przywraca życie i uzdrawia" zawiera opowiadania o cudach. Uzdrowienia i wskrzeszenia jakich dokonał Jezus, od teraz będą już znane każdemu dziecku.
 
"Święta Rodzina"  opowiada historię Świętej Rodziny - począwszy od Zwiastowania NMP i narodzin Jezusa, po powrót do Nazaretu.
 
"Apostołowie Jezusa" natomiast to opowiadania o uczniach Jezusa, którzy zostali wybrani do grona Dwunastu Apostołów.


 Opowiadania uświetniają czarno-białe ilustracje, które dziecko może pokolorować. Oczywiście najmłodsze dzieci najpierw mogą pokolorować, a dopiero później czytać, starsze natomiast, mogą zacząć od czytania.
Możliwości jest wiele, wystarczy tylko trochę wyobraźni.

Jeżeli nie wiecie w jaki sposób przystępnie przedstawić dzieciom Biblię, można zacząć od takich najprostszych i ładnie wydanych kolorowanek.
W kolejnym poście przestawię Wam fajną Biblię dla dzieci, którą możecie kupić swojemu maluchowi razem z takimi uroczymi kolorowankami.
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka