F@ceci z sieci - Katarzyna Gubała

Autorka: Katarzyna Gubała
Tytuł: F@ceci z sieci
Wydawnictwo:
Ta książka to połączenie powieści z wplecioną pogadanką poradnikową i elementami dziennika.
Główną bohaterką jest internetowa "Szarlotka" - Karolina, trzydziestoletnia singielka, która po wielu przejściach z mężczyznami postawiła sobie jeden cel - znaleźć mężczyznę dla siebie. Ale aby to zrobić, najpierw musi odpowiedzieć sobie na kilka podstawowych pytań i od tego zaczniemy czytać: Gdzie można znaleźć odpowiedzialnego i inteligentnego mężczyznę? Co napisać o sobie, a jakie informacje pominąć? Jak opisać idealnego partnera?


I tak Karolina trafia na portal randkowy i na dobre rozpoczyna poszukiwania. Mężczyzna, którego szuka kobieta, wcale nie musi być idealny pod tym względem, że wymuskany, przystojny czy elegancko ubrany. Jej idealny mężczyzna, ma być zaradny, inteligentny, błyskotliwy i mądry, bo przecież przede wszystkim liczy się to, co jest w środku.

Tak jak wspominałam książka to głównie poradnik z wplecioną akcją i elementami dziennika. Już na początku znajdziemy praktyczne porady dotyczące tego co należy zrobić rozpoczynając przygodę z poszukiwaniem mężczyzny w sieci. Po kilku dobrych radach, bohaterka zaczyna opowiadać jak poznała swoich mężczyzn "idealnych"

Książka głównie składa się z przytoczonej korespondencji z mężczyznami i czyta się ją całkiem przyjemnie. Zresztą sam pomysł na książkę jest interesujący, ale niestety muszę trochę pomarudzić. Czasami tak mnie denerwowały te opisy rozmów. W moim odczuciu było ich za dużo, a jeszcze niektóre były tak nużące, że naprawdę zmuszałam się, żeby dobrnąć do końca. Mimo to mężczyźni, których poznała główna bohaterka byli interesujący i rzeczywiście mimo chwilowych nużących opisów rozmów, całość ciekawiła i wciągała.

"F@ceci z sieci" to książka, którą szczególnie można polecić każdej kobiecie, która szuka mężczyzny w sieci, a także i tej, która już być może znalazła?
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka