Pretty Little Liars. Sekrety - Sara Shepard

Autorka: Sara Shepard
Tytuł: Pretty Little Liars. Sekrety
Wydawnictwo:RECENZJA PRZEDPREMIEROWA: 28.10.2013
 
"Pretty Little Liars. Sekrety" to zupełnie odrębna część całej serii o Kłamczuchach i można ją czytać niezależnie od tego, przy którym tomie się jest, choć ja uważam, że lepiej ją czytać na końcu, ponieważ jeżeli ktoś jest dopiero przy jednej z pierwszych części, może jeszcze nie wiedzieć, ile rzeczy się wydarzyło po drodze do tych sekretów opisywanych w tej części.

Trudno mi być obiektywną w tej serii choć bardzo się staram. Nigdy nie ukrywałam, że bardzo faworyzuję Kłamczuchy i trudno mi je krytykować, ale w tej części niestety muszę. Choć z przyjemnością poznałam kolejne sekrety Arii, Spencer, Emily i Hanny to denerwuje mnie to, że autorka za wszelką cenę chce coraz więcej "wycisnąć" z Kłamczuch, które stały się hitem wśród nastolatek.

Tym razem poznamy jeden sekret każdej z dziewcząt, opisany w czterech rozdziałach, które oczywiście niejako łączą się ze sobą, bo wszystko dzieje się w święta. I tak Emily, która zawsze jest najgrzeczniejsza z dziewcząt, tym razem zaszaleje, Aria wyjedzie na szalone wakacje z nowym-starym ukochanym, które nie skończą się za dobrze, Hanna wpadnie w tarapaty żywieniowe, a Spencer będzie walczyć z Mellisą o chłopaka. Jak to się wszystko skończy możecie sobie wyobrazić. A. i tak odkryje wszystkie sekrety dziewcząt, więc nie ma sensu nic ukrywać.

Książkę czyta się naprawdę dobrze i sekrety, które do tej pory były nam nieznane, teraz ujrzały światło dzienne, zapewne się zdziwicie, że tak długo udało się to utrzymać w sekrecie.
Ja przynajmniej byłam zaskoczona.
Oczywiście książkę polecam, bo na pewno warto ją przeczytać:)
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka