Naga - Megan Hart

Autorka: Megan Hart
Tytuł: Naga
Wydawnictwo:
Olivia jest kobietą niezwykle otwartą i zdecydowanie nieszablonową. Jej ostatni związek rozpadł się ponieważ przyszły mąż okazał się gejem. Choć po tych wydarzeniach, nadal przyjaźni się z byłym, to uczucia do niego nie ulegają zmianie, Olivia ciągle go kocha. Gdy poznaje Alexa, który prawdopodobnie również jest gejem, o czym świadczy sytuacja, w której go poznaje, wszystko się zmienia.

Czy można stworzyć prawdziwy związek z kimś, kto nie do końca jest tym za kogo się podaję? Jak dużo można znieść? Jak bardzo można być tolerancyjnym?

"Naga" to bardzo nietypowa książka i to bardzo lubię w książkach Megan Hart. Historie, które pisze autorka choć wkładane są do worka z literaturą erotyczną to wcale nie oznacza, że są bezdennie głupie. Jej książki zawsze mają drugie dno, które czytelnik musi odkryć. Tym razem prócz scen erotycznych bardzo sensualnych zresztą, czytelnik otrzymuje złożoną psychikę ludzką oraz zaskakujący związek, który z pewnością nie należy do konwencjonalnych.

Muszę przyznać, że jestem zaskoczona. Po "Trzech obliczach pożądania" autorka dosyć wysoko postawiła sobie poprzeczkę i zdecydowanie dała sobie radę. Jeżeli macie ochotę sięgnąć po książkę, która jest nie tylko sensualna ale także ciekawa i zaskakująca, polecam "Nagą".
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka