Dziennik Cwaniaczka Zrób to sam! - Jeff Kinney

Autor: Jeff Kinney
Tytuł: Dziennik Cwaniaczka Zrób to sam!
Wydawnictwo:
Zuźka D. Zołzik miała swoje "Łamigłówki" natomiast nasz Cwaniaczek ma swój dziennik "Zrób to sam". Nie wiem jak Wy, ale jak dla mnie łączenie wszelkiego rodzaju dzienników czy łamigłówek z bohaterami książek, jest super sprawą.

"Zrób to sam" to coś na kształt pamiętnika. Ponieważ wiadomo, że przecież nie każdy jest tak idealny, wspaniały i utalentowany jak Gregg Heffley, to bohater Dzienników Cwaniaczka stworzył ten pamiętnik właśnie dla tych osób, które są przeciwieństwem jego. Oczywiście absolutnie nie nazywajcie tego pamiętnikiem, to DZIENNIK (ale wiadomo, że to po prostu pamiętnik).

W środku znajdziemy całe mnóstwo miejsca na swoje własne komiksy, są odpowiednie rubryki, w których musimy odpowiedzieć na żenujące i czasami wstydliwe pytania Fregleya, można rozwiązać test na inteligencję Rodricka ( czyli wiadomo, że będzie MEGA inteligentny), prócz tego mamy możliwość:
- dokończenia niedokończonych komiksów
- stworzenia własnego drzewa geologicznego
- wymyślenia swojego własnego powiedzonka
- zbudowania własnej kapsuły czasu
- możemy przewidzieć przyszłość
- lub stworzyć własne zawody czy kartki z życzeniami

Przyznam, że zachwyciła mnie ta książka. To taki trochę interaktywny dziennik, który wyposażony jest w podstawy, a właściciel dziennika, dzięki swojej wyobraźni może dopisać resztę. Do kompletu mamy cały zestaw "cwaniaczkowych" rysunków, a na samym końcu jest możliwość stworzenia swojego dziennika. Jest miejsce na projekt okładki i puste kartki, na których możemy opisać swoją historię.
Do tego książka w Wydawnictwie kosztuje niewiele ponad 15zł, a zabawa przy wypełnianiu gwarantowana!
Polecam.
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka