Obnażona - Portia Da Costa

Autorka: Portia Da Costa
Tytuł: Obnażona
Wydawnictwo:Victoria pracuje w dużej firmie ubezpieczeniowej. Choć zajmuje wysokie stanowisko bardzo obawia się utraty pracy, która jest związana z przejęciem firmy przez nowego, podobno zjawiskowo przystojnego właściciela.
W firmie pojawia się również niczego sobie fotograf, który bardzo irytuje ale też niesamowicie pociąga główną bohaterkę.

Co szykuje dla nich los?

Mimo, że polski rynek jest zalewany przez literaturę erotyczną ja jeszcze z ciekawości po nią sięgam, ale przyznam, że po "Obnażonej" dam sobie chyba na jakiś czas spokój.
Nie dość, że to trochę marna kopia Greya, a przecież Grey też nie był najwyższych lotów, to w książce jest totalny brak jakiejkolwiek akcji, jest mało treści, bohaterka idealna jak najpiękniejszy cukierek, nie wspominając już o zjawiskowej płci męskiej, no po prostu lukier aż lśni!
Nie.
Jestem zawiedziona, bardzo.

Już pewnie przeżyłabym tę idealność bohaterów, ale nie mogę darować autorce tego, że książka nie opowiada żadnej konkretnej historii! Bo połączenie głupiutkiej chcącej doświadczyć czegoś nowego dziewczyny, z niby doświadczonym mężczyzną, oplecione zostało fragmentami ich prób bdsm i zakończeniem, które można było przewidzieć od samego początku, gdzie tu element zaskoczenia?
Gdzie akcja, na którą czeka czytelnik?

Czytał ktoś? Jakie na Was zrobiła wrażenie?

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka