Nigdy, przenigdy - Sara Shepard

Autorka: Sara Shepard
Tytuł: Nigdy przenigdy
Wydawnictwo:Jeszcze się nie zdecydowałam czy wolę tą serię czy poprzednią, ale coraz bardziej skłaniam się chyba ku tej.
 Choć zdaję sobie sprawę, że autorka poszła trochę na łatwiznę bo korzysta z poprzedniego pomysłu to i tak z każdym tomem jestem coraz bardziej wciągnięta w tajemnicę zniknięcia Sutton Mercer.

Jeżeli nie pamiętacie to przypomnę, że Sutton zginęła w niewyjaśnionych okolicznościach, a Emma to jej siostra bliźniaczka, która przejęła jej życie. Wcale tego nie chciała. Przyjechała do miasteczka, aby poznać swoją siostrę, niestety nie zdążyła. Sutton zniknęła, a Emma zajęła jej miejsce, pod groźbą tego, że jeżeli wiadomość o tym, że Sutton to Emma ujrzy światło dzienne, Emma zniknie tak jak Sutton.

Akcja książki toczy się dalej. Emma eliminuje kolejnych podejrzanych. Może to Laurel? Albo twitterowe bliźniaczki?
Każda odkryta tajemnica zbliża ją do mordercy siostry. Ale czy na pewno? A może to kolejna gra? Tym razem mordercza?

"Nigdy przenigdy" jest zaskakująca, stresująca i naprawdę dobra. Chyba nawet lepsza niż pierwsza część. Zdaję sobie sprawę z tego, że jedni uwielbiają serie, które pisze Sara Shepard, a są też tacy, którym niekoniecznie się podobają. Ja zdecydowanie należę do tych pierwszych i z całego serca Wam tę serię polecam.
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka