Jajko z niespodzianką - Agnieszka Krakowiak-Kondracka + 3 egzemplarze dla Was

Autorka: Agnieszka Krakowiak-Kondracka
Tytuł: Jajko z niespodzianką
Wydawnictwo:

s

Ada odkąd została mamą Julki żyje w ciągłym stresie. Pierwsze lata życia córki obfitowały w wiele stresujących momentów. Walka o życie i zdrowie dziecka wraz z samotnym jej wychowaniem wykończyła nerwowo kobietę, która jak każda matka, a może nawet bardziej martwi się o swoje dziecko.

Po całej tej walce prócz wszechobecnego lęku zostało coś jeszcze, nie do końca prawna ręka Julki, przez którą nie zawsze mała potrafi dogadać się z rówieśnikami. Ada aby ułatwić córce kontakt z innymi dziećmi, zapisuje ją do elitarnego i bardzo drogiego przedszkola.
Nie tylko przed Julką otwiera się nowy świat ale i przed Adą. Prywatni ochroniarze, drogie samochody, wachlarz zajęć oraz ekskluzywne ubrania to tylko mała część tego co teraz będzie codziennością.

Gdy już wszystko zaczyna się układać wraca tata Julki, który kiedyś porzucił nie tylko córkę ale i żonę. Czy Ada będzie mu w stanie wybaczyć? Dlaczego wrócił?

Uwielbiam takie książki. Chyba pierwszy raz czytałam taką, w którym głównym tematem jest elitarne przedszkole. No i nie mogę zapomnieć o całej gamie różnych charakterów w książce. Od Ady po wszystkie mniej i bardziej zwariowane mamusie. Nie można pominąć też przystojnego, aczkolwiek nieco tajemniczego pana złota rączka z przedszkola czy niedostępnego tatę najlepszego kolegi Julki.

Odkąd zaczęłam czytać nie potrafiłam się oderwać. Jest coś w tej książce takiego, co przyciąga. Choć naprawdę nie trzyma w napięciu do ostatnich chwil czy nie angażuje czytelnika w odkrywanie jakiś zagadek to jest tak ciepła i jednocześnie magiczna, że aż się chce ją czytać.

Jeżeli macie ochotę poznać elitarne przedszkole od wewnątrz to ta książka z pewnością Wam to umożliwi.
Polecam!


Nie zapomnijcie poinformować swoich znajomych o zabawie i koniecznie zostawcie e-mail pod zgłoszeniem:)

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka