Kuchenne rewolucje. nowe przepisy Magdy Gessler

Tytuł: Kuchenne rewolucje. nowe przepisy Magdy Gessler
Wydawnictwo:
To już druga książka z przepisami Magdy Gessler, którą restauratorka oddała w ręce smakoszy i czytelników. Tym razem z nowymi przepisami, które pochodzą z ostatnich czterech sezonów programu Kuchenne rewolucje.

Zapewne każdy kto czyta teraz tą recenzje, obejrzał przynajmniej jeden odcinek programu. Ja bez bicia się przyznam, że cały pierwszy sezon obejrzałam od pierwszego do ostatniego odcinka. Kolejne oglądałam już z doskoku bowiem zauważyłam, że odcinki są coraz bardziej reżyserowane, a producent zamiast zwracać uwagę na jedzenie, wywlekał na światło dzienne brudy właścicieli restauracji.

Mimo wszystko po książkę sięgnęłam z wielką ciekawością i się nie zawiodłam. Każdy przepis posiada piękne zdjęcie, jasno wypisaną ilość składników oraz opis krok po kroku. Dodatkowo zawiera informacje o tym w jakim odcinku przepis był robiony, więc gdy coś nam się spodoba możemy zobaczyć jak się przyjęła dana potrawa w programie.
Ja już robiłam według przepisu Magdy Gessler hamburgera (pychotka) oraz zupę serową. I mam apetyt na więcej, z pewnością w kolejnych dniach zrobię coś jeszcze, bo przepisy nie są trudne, a są naprawdę pyszne.

Książka kosztuje 40zł. Uważam, że to dużo jak na taką książkę, ale warto wydać na nią pieniążki. Warto też pomyśleć o podarowaniu jej komuś kto lubi próbować nowych rzeczy i lubi gotować, a może też i przy okazji jest fanem programu Kuchenne rewolucje?:)
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka