Scrapbooking. Zdjęcia w niezwykłej oprawie - Irene Lassus, Marie-Anne Voituriez

Autorki: Irene Lassus,
Marie-Anne Voituriez
Tytuł:
Scrapbooking. Zdjęcia w niezwykłej oprawie Wydawnictwo:Techniką scrapbooking zajmuje się już bardzo długo i zabawa z papierem sprawia mi naprawdę wiele radości. Zawsze z wielkim zainteresowaniem sięgam po książki, którymi mogę się zainspirować albo poszerzyć trochę swoje umiejętności.

Książka "Scrapbooking. Zdjęcia w niezwykłej oprawie" to książka idealna dla początkujących, którzy chcieliby ozdobić zdjęcia ale nie wiedzą jak, czym i od czego zacząć. W książce znajduje się lista potrzebnych narzędzi i materiałówPrzedstawione są podstawowe techniki pracy oraz co najważniejsze, zamieszczone zostały gotowe projekty i można spróbować wykonać je samodzielnie.

Każdy projekt zawiera spis potrzebnych materiałów i narzędzi, a także instrukcję wykonania krok po kroku oraz ilustracje.Dla osób, które już dłużej zajmują się tworzeniem z papieru książka niczego nowego nie wniesie. Techniki zaprezentowane w niej są już mi znane, ale zawsze można się zainspirować konkretną pracą i zmienić ją pod swoje potrzeby.
Tę książkę szczególnie polecam rodzicom, którzy być może nie mają pomysłu na prezenty stworzone razem z dzieckiem na dzień babci, czy chociażby z okazji urodzin. Dla nauczycieli wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, którzy szukają inspiracji do prac z okazji dnia matki czy ojca, oraz dla wszystkich, którzy chcą i lubią bawić się papierem:)

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka