Moje zdrowe przepisy - Beata Pawlikowska

Autorka: Beata Pawlikowska
Tytuł: Moje zdrowe przepisy
Wydawnictwo:
Bardzo lubię książki Beaty Pawlikowskiej bo podoba mi się ten optymizm z nich płynący no i fakt, że każdy chce być zdrowy skutecznie mnie zachęca do szukania coraz to nowszych zdrowych przepisów.

"Moje zdrowe przepisy" to już drugi tom z serii "Dżungla zdrowia". Niestety nie miałam przyjemności czytania poprzedniego, więc nie mogę się odnieść i porównać, ale mam nadzieję, że w końcu i pierwszy będę miała okazję przeczytać.

W środku książki znajdziemy spory wstęp do przepisów, który naprawdę z ogromną przyjemnością przeczytałam i który sprawił, że całość staje się spójna.

Jeżeli chodzi o przepisy, bo przecież to one są tutaj głównym tematem, to wśród nich znajdziemy przepisy na dania główne, lekkie przekąski, zupy, a także napoje.
Nie byłabym sobą gdybym nie zaznaczyła sobie przepisów do spróbowania i tak na liście znalazły się między innymi:
 - zupa krem z pestkami dyni
- szpinak z warzywami
- sok z marchwi,jabłek i pomarańczy
Ten ostatni już spróbowałam i jest naprawdę pyszny. Nie będę udawała albo mydliła Wam oczy, że wszystkie przepisy są super, bo tak nie jest. Ja nie lubię fasoli ani soczewicy, a w tej książce sporo przepisów właśnie na tych dwóch składnikach się opiera.
Zdaję sobie sprawę, że dla innych fasola i soczewica są super dobre, więc z pewnością ta książka bardzo się takiej osobie przyda.

Jeżeli szukacie zdrowych przepisów, jestem pewna, że te od Beaty Pawlikowskiej z pewnością przypadną Wam do gustu.
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka