Pięć minut dla nadziei. Myśli na każdy dzień - Papież Franciszek

Tytuł: Pięć minut dla nadziei. Myśli na każdy dzień
Wydawnictwo:Nie wiem czy wypada powiedzieć, że lubię Papieża Franciszka, ale tak jest. Bardzo cenię w nim to, że jest skromny, bardzo otwarty i naprawdę mądry, a przy tym nie boi się tego, co pomyślą o tym co mówi i robi inni.

"Pięć minut dla nadziei. Myśli na każdy dzień" to już kolejna książka, która poświęcona została Papieżowi. Jest to tytuł o tyle wyjątkowy, że zawiera myśli na każdy dzień czyli krótkie wypowiedzi Ojca Świętego, które zostały ułożone w formie takiego kalendarza. Jest to tak napisane, aby każdy niezależnie od daty miał do tych myśli dostęp.

30 października:
Nie chować światła!

Nie można być statycznym, tym bardziej z powodu fałszywej pokory. Trzeba puścić w obieg talenty, ustawić lampę na świeczniku, nie ukrywać rozświetlonego miasta, podejmować dobre dzieła, żeby ludzie uwierzyli; trzeba wyjść z Wieczernika, w którym zamyka się ze strachu przed tym, co powiedzą inny.

To myśl na dziś, która może i dla Was stanie się inspiracją?
Ta książka to także piękny prezent na przykład na Bierzmowanie lub po prostu na prezent dla osoby, która być może znalazła się na życiowym zakręcie i potrzebuje motywacji do działania lub chciałaby zmienić swoje życie?

Jeżeli chcecie zajrzeć do książki tutaj możecie zobaczyć jak wygląda w środku.
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka