Kłamstwo doskonałe - Sara Shepard

Autorka: Sara Shepard
Tytuł: Kłamstwo doskonałe
Wydawnictwo:
Gra w kłamstwa nadal trwa. Emma ciągle musi udawać Sutton ponieważ boi się, że straci życie, a lista potencjalnych zabójctów siostry, ciągle się wydłuża.
Oprócz ciągle podejrzanej Laurel do listy dopisany zostaje jeszcze ktoś. Ale czy to możliwe aby najbliższa osoba mogła zabić?
Jakie sekrety ukrywają rodzice Sutton?

"Kłamstwo doskonałe" to już czwarta część serii "Gry w kłamstwa" i musze powiedzieć, że ta seria na pewno nie ma tendencji spadkowej. Co więcej mogę nawet powiedzieć z czystym sumieniem, że kolejne części są coraz lepsze.
Ta w porównaniu do poprzednich trzech wypada zdecydowanie najlepiej.

Zaletą książek Sary Shepard, a czasami i wadą jest fakt, że gdy już myślimy, że o to doszliśmy po nitce do kłębka i wiemy kto zabił Sutton, okazuje się, że to fałszywy trop i zaczynamy wszystko od początku.

Wiem, że sporo czytelników krytukuje książki autorki, że powiela pomysły, że ciągle to samo i tak dalej. Ja sądzę, że ona po prostu ma taki styl pisania. Według mnie książki aboslutnie nie są powielane i nie zgadzam się też z tym, że ta seria jest bardzo podobna do Pretty Little Liars. Owszem zamysł książki może i jest podobny, ale przygody zupełnie inne.

Jeżeli jeszcze nie czytaliście tego tomu, bądź nie znacie nawet serii to bardzo Wam polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka