Biblia z puzzlami dla dzieci

Tytuł: Biblia z puzzlami dla dzieci
Wydawnictwo:
Wydań Biblii na rynku książkowym jest już tyle, że jakby przyszło wybrać tę "naj" byłoby naprawdę ciężko.

Dzisiaj chciałam Wam pokazać nowość czyli "Biblię z puzzlami dla dzieci" takiej Wam jeszcze nie pokazywałam.
Została wydana dla tych najmłodszych, bo ma taką trochę puchatą okładkę i twarde kartki w środku. Puzzle można wyciągnąć jeżeli dziecko jest małe, żeby nie pchało ich do buzi, a jak już podrośnie, mam tu na myśli dzieci mniejsze niż 3 lata można je włożyć na miejsce. Taki trzy latek z tymi puzzlami z pomocą rodzica powinien sobie jako tako poradzić, a bez problemu na pewno poradzi sobie 5-6 latek.
To tak w ramach wstępu.

W środku znajduje się 20 krótkich historii biblijnych, które zostały opowiedziane prostym i zrozumiałym językiem, specjalnie dla dzieci, a wśród nich znajduje się:
- wniebowstąpienie Jezusa
- Narodzenie Jezusa Chrystusa
-Jonasz w brzuchu ryby czy Wyjście z Egiptu

Biblia została dodatkowo wyposażona w ładne i kolorowe ilustracje, więc dziecko nawet te najmłodsze z przyjemnością będzie je oglądać, a twarde kartki mu to umożliwią.
Puzzli są dwie pary. Jedne do stworzenie świata, drugie Wniebowstąpienie Jezusa.

Ja słyszałam już różne opinie na temat takich rodzajów Biblii i wiem, że niektórym nie podobają się takie wydania upraszczające tę najważniejszą dla każdego katolika księgę. Ale ja myślę, że to wspaniałe. Super, że możemy iść do księgarni i wybrać dowolną Biblię dla swojego dziecka, aby już od najmłodszych lat mogło się oswajać z dorosłą wersją Biblii. I co z tego, że takie dziecięce Biblie są uproszczone?
Mi to nie przeszkadza, wręcz uważam, że dzięki temu dziecko więcej może zrozumieć.
A Wy jak myślicie?
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka